بانک خودرو
بانک خودرو

مزایای عضویت و ثبت آگهی در بانک خودرو

 

بهره مندی از وب سایت تخصصی به همراه اپلیکیشن و صفحه اختصاصی

با عضویت در بانک خودرو بدون نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت و طراحی سایت و دردسرهای نگهداری از آن می توانید صاحب وب سایتی با پروفایل و صفحه اختصاصی شوید که از این پروفایل می توانید برای معرفی کسب و کار خود در دنیای مجازی استفاده نمایید.

 

قرار گرفتن در صدر جستجوهای موتورهای جستجو

بانک خودرو به دلیل داشتن تیم متخصص در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر (SEO)، در صدر نتایج جستجو در حوزه های خودرو ، موتور سیکلت ، ماشین آلات سنگین ، صنایع و محصولات مرتبط قرار دارد. به همین دلیل تمامی شرکت های ثبت شده در آن نیز شامل این امتیاز ویژه می شوند و پس از راه اندازی و درج اطلاعات در نخستین نتایج موتورهای جستجوگر قرار می گیرند.

 

معرفی کامل بنگاه اقتصادی، شرکت یا فروشگاه

شما می توانید با ثبت اطلاعات گوناگون بنگاه اقتصادی خود اعم از نوع فعالیت، مزایای رقابتی، اطلاعات تماس، سوابق اجرایی و بسیاری اطلاعات دیگر یک معرفی جامع و کامل از خود ارائه نمایید.

 

معرفی محصولات و خدمات بدون محدودیت

از مهمترین ویژگی ها ثبت ، معرفی تخصصی و دقیق کلیه محصولات و خدمات شرکت ها و فروشگاه ها به صورت نامحدود همراه با قیمت ، تصاویر ، شرح و مشخصات فنی ، زمان و نحوه تحویل کالا که در اختیار خریداران و مصرف کنندگان قرار می گیرد .

 

درج آگهی فروش فوق العاده

همانطور که می دانید یکی از متدهای مطرح در فروش محصولات و جذب مشتری، حراج و فروش فوق العاده می باشد. شما می توانید با درج آگهی های فروش فوق العاده محصولات و خدمات خود، از شانس قرار گرفتن در معرض دید هزاران بازدیدکننده بازا لوله بهره مند گردید.

 

اعلام درخواست نیازهای خرید

حضور در بانک خودرو سبب می شود تا بازار گسترده ای از تامین کنندگان و تولید کنندگان در دسترس شما قرار گیرد، در نتیجه با اعلام نیازمندی های بنگاه اقتصادی خود می توانید از میان پیشنهادهای ارسالی آن ها، بهترین خرید را انجام دهید.

 

خرید مستقیم و حذف واسطه گری

در بانک خودرو خریداران می توانند محصولات و خدمات ارائه شده شما را مشاهده کرده و درخواست خرید خود را بصورت مستقیم برای شما ارسال نمایند درنتیجه خرید و فروش بدون واسطه محصولات ، خدمات ، ماشین آلات و مواد اولیه باعث رغبت و رضایت بیشتر خریداران می شود.

 

گروهبندی کاملا اختصاصی محصولات

گروه بندی دقیق و تخصصی محصولات و خدمات بازدیدکنندگان را در جستجوی محصولات مورد نظرشان یاری نموده و نیز با قابلیت ایجاد دسته بندی شخصی، بازدیدکنندگان بیشتری به خرید ترغیب می شوند.

 

امکان درج آگهی استخدام

شما با عضویت در بانک خودرو این امکان را دارید تا در هر زمینه ای که نیاز به نیروی انسانی دارید، تنها آگهی آن را در سایت منتشر کنید تا در سریع ترین زمان نیروهای متخصص با شما تماس بگیرند.

 

درج لوگو و تصاویر اختصاصی

از آنجا که پس از عضویت، در سایت صفحه پروفایلی با نام و لوگوی دلخواه در اختیارتان خواهد بود، در نتیجه این امکان فراهم است تا در هر آگهی با تصاویر اختصاصی و دلخواهتان داشته باشید.

 

بانک خودرو از اولین و بزرگترین بازار های مجازی در این حوزه می باشد که شما با عضویت در آن و تکمیل اطلاعات خود، گویا فروشگاهی در آن تهیه کرده اید که پذیرای هزاران بازدیدکننده و خریدار خواهید بود.

همین حالا برای عضویت و ثبت آگهی اینجا کلیک کنید